Kraków

Kraków

Kraków

EMS Training System

Najbardziej efektywna elektrostymulacja mięśniowa w Krakowie

EMS (Electrical Muscle Stimulation) to nowoczesny trening, który na zawsze zmieni Twoje podejście do ćwiczeń. Jego założeniem jest pobudzanie mięśni szkieletowych z wykorzystaniem impulsów prądu stałego i zmiennego, które dodatkowo posiadają różną częstotliwość.

Trening EMS w Krakowie to:

Gwarancja natychmiastowych efektów
W pojedynczym treningu bierze udział aż dziewięć głównych grup partii mięśniowych. Rezultaty pojawią się szybciej, niż myślałeś! Będziesz również zaskoczony, jak wiele możesz zyskać w tak krótkim czasie.

Polepszenie funkcjonowania przemiany materii
Elektrostymulacja sprawia, że spalasz zbędny tłuszcz w trakcie treningu, a nawet do 48 godzin po nim. To pomoże Ci w uregulowaniu przemiany materii i utrzymaniu wymarzonej wagi na dłużej.

Oszczędność czasu
Już nie musisz poświęcać cennego czasu na treningi odnoszące się do konkretnych partii ciała. Podczas 30-minutowego treningu EMS pracuje całe Twoje ciało, a efekty są piorunujące!

Brak jakichkolwiek ograniczeń
Trening elektrostymulacji mięśniowej pasuje każdemu – bez względu na płeć, wiek czy dotychczasowe doświadczenie związane z regularnym trenowaniem.

Dla kogo jest elektrostymulacja mięśniowa?

EMS jest przeznaczony dla tych, którzy chcą uzyskać maksymalne efekty przy minimalnym wysiłku i czasie. Pozwala osiągnąć wiele różnorodnych rezultatów bez żmudnych ćwiczeń fizycznych. A ponadto jest bardzo przyjemny!

Twoje korzyści z wyboru elektrostymulacji w Krakowie:

  • wzmocnienie i ujędrnienie większości mięśni,
  • poprawa kondycji,
  • polepszenie ukrwienia organizmu,
  • wymodelowanie sylwetki w dowolny sposób,
  • zwiększenie masy mięśniowej z jednoczesną redukcją tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Jeśli czekałeś na znak, oto on!

Zmień swoje życie już teraz dzięki treningowi EMS! Zobaczysz, ile korzyści przyniesie Ci już pierwszy trening. Nie będziesz chciał już z niego zrezygnować – dajemy słowo!
Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, daj nam o tym znać drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie Ci pomożemy!

 

ul. Cybulskiego Napoleona 8
31-117 Kraków
tel. +48 537 493 666

Chcesz poprawić z nami swoją formę?
Zadzwoń! +48 537 493 666
więcej