Warszawa

Warszawa

Warszawa

EMS Training System

Elektrostymulacja mięśniowa w Warszawie – Twój sposób na trening!

Elektrostymulacja mięśniowa (Electrical Muscle Stimulation) – to innowacyjna metoda redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej bez praktycznie żadnego wysiłku fizycznego. Polega na sukcesywnej stymulacji mięśni szkieletowych, którą wyznaczają impulsy prądu stałego i zmiennego o zmiennej częstotliwości.

Dlaczego powinieneś wybrać trening EMS w Warszawie?

  • Szybko pomoże Ci schudnąć, ponieważ podczas treningu pracują wszystkie najważniejsze mięśnie Twojego ciała. Tłuszcz pokonany w pierwszej rundzie!
    Poprawi Twoją przemianę materii, bo tłuszcz spala się jeszcze do 48h od jego zakończenia. Twój metabolizm ma się dobrze.
  • Jest tak krótki, że nie musisz dostosowywać do niego planu dnia. To tylko pół godziny, w trakcie których możesz zacząć zmianę swojego życia. Tak mało czasu, a tak wiele możesz zdziałać!
  • Jest po prostu najlepszy. Nie wymaga od Ciebie wiele czasu, nie jest żmudną katorgą na siłowni, a ponadto możesz ćwiczyć o każdej porze dnia i roku, bez względu na wiek czy kondycję. Dosłownie ideał!

Co daje Ci elektrostymulacja w Warszawie?

  • Poprawia sprawność i pracę większości mięśni.
  • Polepsza ogólną kondycję bez względu na wiek i inne czynniki.
  • Zwiększa ukrwienie organizmu oraz uczy właściwego oddychania.
  • Kształtuje figurę tak, jak chcesz.
  • Niszczy skórkę pomarańczową i spala niepotrzebne tłuszcze.

Skończ raz na zawsze z wymówkami. Postaw na skuteczny EMS w Warszawie i ciesz się efektami!

Wybierz najbardziej efektywny trening EMS w Warszawie – będziesz zaskoczony, jak jedna metoda może zmienić Twoje życie. Nabierzesz pewności siebie, staniesz się atrakcyjny w oczach swoich i innych, a przede wszystkim – poprawisz swoje zdrowie i kondycję fizyczną. Tyle dobrego naraz! Przekonaj się o zbawiennych efektach elektrostymulacji mięśniowej. Zapisz się na nią już dziś!

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, daj nam o tym znać drogą telefoniczną lub mailową. Chętnie Ci pomożemy!

ul. Grójecka 194 TRITON PARK
02-390 Warszawa (Ochota)
tel. +48 537 493 666

Chcesz poprawić z nami swoją formę?
Zadzwoń! +48 537 493 666
więcej